Helista: (+372) 5661 7974

Tehtud kodulehed

Allpool näiteid meie tehtud töödest. Oleme lisanud ka selgitused, mis on kodulehe eesmärgid ja/või eelised.

www.thebag.ee

See kena koduleht on loodud WordPressile.

www.thebag.ee

www.extemanagement.com/

Koduleht on loodud WordPressile erilahendusena. Lehe kujundus tehtud vastavalt kliendi soovidele.

www.extemanagement.com/

www.moemutter.ee

See kena koduleht on loodud WordPressile. Traditsioonid on moodsaks tehtud, nii ka koduleht. Tavalahendusele on lisatud võimalus, et osadel toodetel on hinnad ja teistel mitte – võimalik kahte liiki päringuid saata.

www.ehitusmeistrid.ee

www.aik-projekt.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele eesmärgiga olla Google`s leitav ning muuta kodulehe välimus tänapäevasemaks. Koduleht on Google otsingus esilehel sõnadega: ehitusekspertiis, ehitise ekspertiis, ehitusprojekti ekspertiis, ehituskulude prognoos, omanikujärelevalve.

www.aik-projekt.ee

www.marektransport.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele, mille värvilahendust ja kujundust on muudetud. Eesmärgiks oli luua hallatav lihtne koduleht, mis oleks Googles leitav. Google otsingus järgmiste märksõnadega esilehel: killustiku müük, liiva müük, mulla müük, kruusa müük.

www.marektransport.ee

www.rsteam.ee

Koduleht loodud WordPress valmislahendusele. Eesmärgiks oli luua ettevõtet tutvustav koduleht, mis tooks rohkem külastajaid kodulehele läbi otsingutulemuste Internetis. Google esilehel järgmiste märksõnadega: siseviimistlus, alltöövõtt, korteri remont. Lisaks headel positsioonidel ka teiste sõnadega (2.-3. lk): müritööd, peatöövõtt, tööjõurent, üldehitus.

www.rsteam.ee

www.ratsavarustus24.ee

E-pood on loodud Magento valmislahendusele. Magentot on kasutatud, kuna selle võimalused on sobilikud just sellele e-poele ning kuna siis on koduleht ka Google otsingus leitav. Google esilehel järgmiste märksõnadega: ratsavarustus, kasutatud ratsavarustus, ratsariided, ratsasaapad, ratsakindad, soodne ratsavarustus jpt.
www.ratsavarustus24.ee

www.tukro.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele.
www.tukro.ee

www.mcrolls.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele, kuid seda on funktsionaalselt oluliselt täiendatud ning lisatud tootekataloog ning päringute saatmise võimalus. Eesmärgiks oli toodete kuvamine sarnaselt e-poele, kuid ilma ostuvõimaluseta.
www.mcrolls.ee

www.katuseplekk.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele. Lisaks on kasutatud WPML keelemoodulit. Lisaks on RS Turundusega koostöös loodud ka logo. Eesmärgiks oli luua ettevõttele koduleht, mis oleks külastaja jaoks võimalikult loogiline ja mugav ning lisaks, et koduleht oleks Google`s leitav. Koduleht on Google otsingutulemustes esilehel järgmiste sõnadega: katuseplekk, kiviprofiil, profiilplekk, trapetsprofiil, valtsprofiil. Lisaks head positsioonid katuse paigaldus. Otsingutulemused saavutati 2 kuu jooksul pärast kodulehe üleviimist tellija domeenile.
www.katuseplekk.ee

www.aarded.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele. Lisaks on kasutatud WPML keelemoodulit. Kodulehele on lisatud päringu saatmise funktsioon vastavalt soovidele.
www.aarded.ee

www.hanset.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele ja kasutatud ka WPML keelemoodulit. Eesmärgiks oli teha koduleht lihtsamini hallatavaks ning lisada keelefunktsioonid. Vana kodulehte ei olnud mõtekas kasutada. SEO töid ei teostatud.
www.hanset.ee

www.taim.ee

E-pood on loodud OpenCart valmislahendusele. Lisaks kodulehele on ka logo RS Turundusega koostöös loodud. Kodulehe loomise eesmärk oli värskendada välimust ning luua võimalus edaspidiseks arendamiseks.
www.taim.ee

www.katusemeistrid.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele. Logo on samuti RS Turunduse poolt loodud.
www.katusemeistrid.ee
www.contactus.ee

Koduleht on loodud WordPress valmislahendusele. Põhieesmärgiks on projektide korrektne kuvamine kodulehel, printimise võimalus ja mitmekeelsus.

www.contactus.ee

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee