Helista: (+372) 5661 7974

SEO

SEO – kodulehtede optimeerimine.

Märksõnareklaami alternatiiv on SEO (Search Engine Optimization) ehk kodulehe optimeerimine otsingumootoritele. SEO koosneb mitmetest komponentidest, millele tuleks tähelepanu pöörata juba kodulehe loomisel. Kui aga Sinu kodulehe loomisel ei ole SEO tingimusi järgitud, siis nüüd oleks õige aeg RS Turunduse poole pöörduda, et kodulehte potentsiaalsete klientide jaoks kättesaadavamaks ja atraktiivsemaks muuta.

Pakume võimalust tellida SEO teostus meilt või jagame vajalikku infot konsultatsioonil, et saaksid ise vajalikud muudatused oma kodulehel sisse viia.

Mis on SEO?

Et siis, mida see SEO tegelikult ikkagi tähendab ja miks iga edumeelne Tegija Firma peaks selle teenuse oma turunduseelarvesse kindlasti sisse arvestama?

 • SEO (Search Engine Optimization) moodustub reast tegevustest, mis viiakse Sinu kodulehel läbi, eesmärgiga saavutada otsingumootorites paremad positsioonid, keskendudes nendele märksõnadele, mis just Sinu ettevõtte jaoks kõige olulisemad ja vajalikumad on.
 • SEO keskendub orgaaniliste positsioonide parandamisele, mis tähendab, et saavutatud positsioonidelt juhitud klikkide eest eraldi Sinu ettevõte maksma ei pea. Makstud positsioonide kohta saab lugeda Google märksõnade teenuse tutvustusest.

Efektiivust ja maksimaalset kasumlikkust silmas pidades on SEO üks tõhusamaid teenuseid, mis aitab Sinu kodulehe Internetimaastikul nähtavale tõsta.

  • Otsingumootorid (meie keskendume eelkõige Google otsingumootorile) kasutavad spetsiifilisi algoritme, mis määravad kodulehe positsioonid erinevates otsingumootoris vastavalt märksõnadele. Neid algoritme hoitakse rangelt konfidentsiaalsed, aga kui mõnda aega otsingumootorite tööd analüüsida ja erinevate kodulehtede ja märksõnadega katsetada, siis üldised kontseptsioonid ja põhitõed siiski paljastuvad.
  • Otsingumootorite algoritmid on pidevas muutumises, seega tuleb alati ajaga kaasas käia. SEO tööde tegemisega tuleb ettevaatlik olla, et mitte kasutada keelatud tehnikaid, sest otsingumootorid võivad Sinu kodulehele karistuseks blokeeringu peale panna. Seetõttu soovitame SEO tellida kindlasti SEO ekspertidelt.

Vaata saatelõiku SEO väärkasutamise kohta- Pealtnägija 26.10.11

Mida RS Turundus SEO tööde käigus kodulehega teeb?

   • SEO tööde käigus teeme kõikidel kodulehtedel meta-andmed vastavalt strateegilistele märksõnadele korda;
   • Üks põhilisemaid SEO kontseptsioone on standarditele vastav sisutekst ehk optimeeritud sisutekst. RS Turundus koostab optimeeritud sisutekste mistahes valdkonnaga on tegu;
   • SEO käigus optimeerime ära strateegiliste märksõnadega seotud pildimaterjali;
   • Korrigeerime SEO käigus ka URL-ribad ja lehe tiitlid;
   • Lisame kodulehele XML sisukaardi ja robots.txt-faili;
   • Vastavalt vajadusele kirjutame ka blogisid, loome välislinke ja kutsume otsingumootoreid kodulehte aktiivsemalt külastama.


Kui palju SEO maksab?

SEO hind sõltub märksõnadest, millega soovite otsingumootoris positsioone parandada. Esiteks sõltub see märksõnade arvust ja olemasolevast konkurentsist, mis hetkel otsingumootoris valitseb. Palun saada meile hinnapäring! Võtame Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel päeval.

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee