Helista: (+372) 5661 7974

WordPress koduleht

 

WordpressRS Turundus soovitab kodulehe platvormina kasutada WordPressi. WordPress koduleht on mugav ja tänapäevane, mis on arenenud blogiplatvormist kodulehtede sisuhalduseks.
WordPressile on võimalik kujundada omapärane koduleht, aga kiirem ja soodsam võimalus on valida valmiskujundus, millele oma koduleht üles seada. Valmiskujundust on samuti võimaik teha omapärasemaks, lisades pilte, logo ja ettevõtte muud sümboolikat.

WordPress koduleht – mis asi see on?

WordPress on vabavaraline kodulehe platvorm, millele on võimalik luua blogi või kodulehte. Platvorm on arendatud lihtsaks, et iga arvutikasutaja saaks haldamisega hakkama. WordPress koduleht on arendatav mitmete moodulitega ning samuti on võimalik programmeerida lisasid, sest lähtekood on muudetav. WordPress koduleht on mugav kasutamiseks, kuna sisuhaldus on arusaadav ning tellides kodulehte RS Turunduselt kaasneb sellega ka eestikeelne juhend, mis on koostatud igale kodulehele eraldi.

Valmiskujundatud koduleht?!

Valmiskujundust on võimalik valida erinevatelt lehtedelt, näiteks Themeforest. Mitmetel valmiskujundustel on võimalik muuta nii kirja kui ka tausta värvi. Valmiskujunduse eeliseks ongi võimalustega tutvumine enne kodulehe tellimist.

Näiteid WordPress valmiskujundusest

(juhul kui tellid lehe antud nimekirjast võtame näidise oma kodulehelt maha ning ei paku seda teistele klientidele).

WordPress valmiskujundus AcousticWordPress lahendusel on esilehel suur pilt, mida suurendatakse nii, et see justkui liigub. Suure slaideriga lahenduste puhul on vaja jälgida, et Sinul oleks pilte, mis oleksid piisavalt kvaliteetsed ning sobiksid antud lahendusega.

 

 

WordPress valmiskujundus EruptionWordPressi lehtedel esilehel tähtsaimal kohal slaider, nii ka sellel lahendusel. Antud lahenduse taust on konkreetsete diagonaalis joontega, mis toovad lahendusele iseloomu juurde. Antud lahendus sobiks ettevõttele, kelle firma sümboolika on samades toonides ning tugeva karakteriga.

 

WordPress valmiskujundus MajesticsSlider on väiksem, sellele on võimalik lisada teksti. Roheline värv on selgelt eristuv. Sellist lahendust on hea kasutada kui ei Sinul ei ole suuri kvaliteetseid pilte ning ei soovi neid ka teha/soetada. Esilehe ribale on võimalik panna pildid ja tekstid vahetuma.

 

WordPress valmiskujundus SuerteErilise kujuga esilehe slaider, sobilik tootepiltide lisamiseks. Samas on esilehe allosas tehtud tööde või tootepiltide lisamiseks liikuv lahendus.

 

 

 

WordPress valmiskujundus NanicaAntud leht ei ole tavapärane WordPress, kuna menüüpealkirjale vajutades ei minda järgmisele lehele, vaid suunatakse õigele asukohale lehele allosas. Lahendus on omapärane ning sobib väiksele ettevõttele, kuid ei pruugi optimeerimise (SEO) suhtes olla kõige sobilikum. Samuti ei pruugi mahukas info olla sobilik sellisele lehele.

 

Millele pöörata tähelepanu valmislahenduse valimisel?

1. Muudetavad elementid ning elemendid, mida on keerukam muuta.
2. Värvilahendused
3. Alamlehtede struktuur (kui palju saab alamlehti lisada, kuidas nad avanevad ning millised lehed on juba näidisena olemas)
4. Piltide mõõdud – tuleks jälgida, et kodulehel kasutamiseks on piisavalt pilte, kui ettevõtte pildid, mida soovitakse kasutada on pigem vertikaalsed, tuleks valida lahendus, kus ei kasutata horisontaalselt laiu pilte.

Kindlasti teavitage kodulehe loojat oma edaspidistest plaanidest kodulehega – nt kui soovitakse arendada tootekataloogi ning kunagi seda ka e-poena kasutada, siis ei ole otstarbekas luua lehte WordPress platvormile, vaid mõistlikum on kasutada muud vabavara.

Kui WordPress koduleht on teie jaoks sobilik lahendus, siis võtke meiega ühendust, et testida ka admin-paneeli meie demokodulehel.

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee