Helista: (+372) 5661 7974

E-pood

RS Turundus pakub lisaks WordPressi kodulehtede loomisele ka lihtsamate epoodide valmistamise. Ettevõtted, kes müüvad tooteid, peaksid kindlasti kaaluma endale e-poe loomist. Aga lisaks neile on võimalus ka teenuste müüjatel pakkuda oma tooteid Internetis. E-pood ei ole tänapäeval enam suurte ettevõtete pärusmaa, ka teised saavad endale lubada tänapäevasemaid turustuskanaleid.

E-pood

Tuntumad e-poe platvormid on Magento, osCommerce, OpenCart, Spree Commerce ja PrestaShop. Kõik need platvormid on vabavaralised, seega head kasutamiseks ja arendamiseks.
RS Turundus pakub e-poe loomist kolmele platvormile (Magento, OpenCart, WordPress eCommerce).

E-poodi saab luua nii valmislahendusele kui ka disainitud põhja kasutades.

Disainitud e-pood on isikupärasem ning ainulaadne. Disainitud kodulehe loomisele tuleb varuda tavalisest rohkem aega ja ressurssi. Kodulehe ülesehitus ja funktsioonid peavad olema läbimõeldud juba enne kodulehe disainimise alustamist.
Valmislahendusele on kodulehe loomine lihtsam, kiirem ning säästlikum. Samas ei ole funktsionaalsus ja disain isikupärane ning tuleb arvestada valmislahenduse võimalustega.
Valmislahendusi on võimalik valida Themeforest keskkonnas. Valmislahendust on võimalik osta ka teistel soovijatel, kuid seda ei saa Eesti konkurentide puhul tõenäoliseks pidada, kuna igal kuul luuakse uusi valmislahendusi ning soovid, maitsed ja vajadused on erinevad.

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee