Helista: (+372) 5661 7974

Veebiaudit

Mis on strateegiline veebiaudit?

Koduelehe strateegiline veebiaudit viiakse läbi eesmärgiga anda ettevõtetele süvateavet ja informatsiooni kõigest sellest, kui hästi on olemasolev koduleht läbimõeldud ja kui palju on jäänud potentsiaali kasutamata. Kui Sinu organisatsioonis on olemas IT-meeskond või soovid kodulehel ise muudatusi teha, siis veebiaudit on tänu väikesele eelarvele isetegijale parim juhend.

Veebiaudit koosneb kahest teemajaotusest – kuidas koduleht siiani on tegutsenud ning kuidas võiks seda paremaks arendada.

Millest veebiaudit koosneb?

Läbiviidud veebiaudit pakub üksikasajlikku analüüsi kodulehe edutegurite toimivusest:

  • Turundus ja branding Millistel positsioonidel asub Sinu ettevõtte koduleht Google otsingutulemustes? Kas senine online tegevus loob potentsiaalsetele klientidele püsiva ja positiivse brandi imago? Kas firma eesmärgid ja missioon on edasiantud piisavalt usutavalt ja meeldejäävalt, mis mõjuksid Sinu potentsiaalsetele klientidele?
  • Usaldusväärsus - Online-klientide uuringud on tõestanud, et ettevõtte koduleht mängib suurt rolli usalduväärsuse tekkele. Usaldusväärsus aga mõjutab suurelmääral tarbijat  otsuste tegemisel. Kas Sinu organiastsiooni kodulehe funktsioonid on usaldust tekitavad?
  • Kasutajasõbralikkus - Kui kasutaja-sõbralik Sinu koduleht on? Kas külastajad leiavad kergesti selle, mille järgi nad kodulehele tulid või on neil mugavam pöörduda konkurentide poole?
  • Sisu: Strateegiliselt ülesehitatud sisutekst on eduka internetiturunduse vundament. Kas Sinu kodulehe sisutekstid kõnetavad potentsiaalseid kliente ja vastavad nende küsimustele? Kas sisutekst on mõjukas ja kergesti loetav? Kuidas on kasutatud graafikat?
  • Mida arvab sihtgrupp? – Kas Sind huvitaks peamise sihtgrupi arvamus ettevõtte kodulehe kohta? RS Turundus küsitleb 20 sihtgruppi kuuluvat inimest, kes jagavad oma arvamusi meie koostatud ankeedil. Selleks on meil vaja teada sihtgrupi omadusi, näiteks vanus, sugu, elukoht jne.

RS Turunduse koostatud veebiaudit vastab kõigile üleval tekkinud küsimustele. Meie veebiaudit on koostatud personaalse lähenemisega ilma automatiseeritud tegevuseta – kõik, mis audit sisaldab on kirjutataud ainult vastavalt Sinu kodulehele.

Kui palju veebiaudit maksab?

Nendele, kes tellivad RS Turunduselt kodulehe, SEO või e-poe, saavad veebiauditi tasuta.
Muudel juhtudel kujuneb hind personaalselt ja selleks palume saata meile hinnapäring.

 

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee