Helista: (+372) 5661 7974

Turundusstrateegia loomine

Turundusstrateegia põhitõed

      • Internetiturundusega tegelemine on pikaajaline protsess, millesse peaksid investeerima kõik ettevõtted, ka traditsioonilised ärid, mis panustavad eelkõige näost-näkku kliendiga suhtlusesse. Põhjus on lihtne – tänapäeval teevad paljudel juhtudel kliendid eeltöö ära kodust väljumata juba internetis. Meie eesmärk on Sinu ettevõtte teenused ja tooted teha inimestele internetimaastikul leitavaks kohtades, kus neid otsitakse.
Suur hulk kliente teeb otsuse toodet/teenust osta juba internetist leitud info põhjal.
      • Kõige olulisem internetiturunduse element on koduleht,  mis tavaliselt funktsioneerib erinevate strateegiliste turunduskampaaniate keskusena. Kodulehe eesmärk on meelitada kodulehele potentsiaalseid kliente ning suunata nad seatud eesmärke täitma. Need eesmärgid võivad olla näiteks toote ostmine, päringu saatmine, registreerimine või tellimuse tegemine.
      • Igal kodulehel peab olema strateegiline eesmärk, mida erinevad kampaaniad täide saata püüavad. Alles siis, kui kodulehel on kõik tipp-topp korras, saab hakata planeerima turunduskampaaniaid, mis kodulehele uusi külastusi tooksid.

Turundusstrateegia RS Turunduses

Meie kokku pandud turundusstrateegia koosneb viiest peamisest teenusest. Loomulikult ei saa alati kõiki neid teenuseid konkreetse ettevõtte puhul kasutada, seega lõpptulemus on alati individuaalne ja antud firma huve arvestav.

RS Turundus alustab alati kodulehest.
Kui kodulehte veel ei ole, koostame kliendiga kooskõlastatud visuaalse kavandi ja sobivuse korral teeme selle reaalsuseks. Kui koduleht on juba olemas, siis koostame veebiauditi, et teada saada kodulehe tugevustest ja nõrkustest.

Edasi liigume turunduskampaaniateni, mis juhiksid kodulehele potentsiaalseid kliente.
Seda on võimalik teha allolevate turunduslike tegevuste abil:

Vastavalt vajadusele võtame kasutusele meetmed, mida siin loetelus mainitud ei ole. Nimetatud internetiturunduse vahendid on üldjuhul lihtsalt kõige mõjusamad ja sobivad paljudele ettevõtetele.

Kui oled strateegiliseks turundamiseks valmis, võta meiega ühendust!

 

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee