Helista: (+372) 5661 7974

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus tuli, et jääda ja paljud ettevõtjad näevad kurja vaeva leidmaks võimalusi, kuidas sotsiaalmeediat enda firma huvides maksimaalselt ära kasutada… enne, kui nende konkurendid seda teevad. Tulemuslik sotsiaalmeedia turundus on aga küllatki suur väljakutse.

Eesmärgistatud sotsiaalmeedia kampaaniate ja strateegiate eesmärk on juhtida Sinu ettevõte olukorda, kus kahepoolsest suhtlusest firma ja kliendi vahel, oleks mõlemale maksmimaalselt kasu. Meie teenused on mõeldud selleks, et näidata Sulle, kuidas inimesi soovitud teemadel kaasa rääkima panna ja tutvustada strateegiaid, mille läbi brändi tuntus kasvab.

Läbi sotsiaalmeedia auditi, konkurentsianalüüsi ja eesmärgistatud strateegiate, me näitame, kuidas sotsiaalmeedia turundus võib Sinu ettevõttele kasu tuua ning kuidas suunata kodulehele rohkem külastusi.

RS Turunduse sotsiaalmeedia turunduse teenus sisaldab:

Sotsiaalmeedia turundusstrateegiaKas oled seisnud ülesande ees paika panna eelarve, mille raames sotsiaalmeedia turundus peab püsima, kuid Sa ei tea, kust alustada? RS Turundus hindab Sinu ettevõtte vajadused, kaardistab võimalused ning visandab konkreetsed tegevused ja meetmed, mis tagaksid pikaajalise edu sotsiaalmeedias.

Sotsiaalmeedia turunduse audit – See on süvaanalüüs ettevõte olemasolu kohta erinevates sotsiaalmeedia kanalites ning strateegia kaardistamine selle arendamiseks. Igal ettevõttel ei ole mõtet luua kontot LinkedIn või Twitteri võrgustikku, seega me esitame Sulle realistlikud valikud, mis sisaldavad nii niššivõimalusi kui ka asjakohaseid mainstream taktikaid.Sotsiaalmeedia turundus

Konkurentsi analüüs – Millistes sotsiaalvõrgustikes Sinu konkurendid kontot omavad? Mida nad seal postitavad? Milline võiks olla nende peamine turundusstrateegia? RS Turundus uurib selle järgi!

Sotsiaalprofiili loomine – RS Turundus selgitab välja sotsiaalvõrgustikud, kus inimesed Sinuga liituksid ja teemadel kaasa rääkima hakkaksid. Samuti loome sinna profiili ning aitame kontot hallata, sinna külastajaid meelitada ning aktiveerida vestlusi.

Blogi disain, häälestus ja/või optimeerimine – Blogi, mis ei ole õigesti üles seatud, ei tõmba lugejaid külge ega too otsingumootorite suhtes kasu, mida Sa kindlasti ootasid. RS Turundus leiab sobivaima blogimise platvormi, mis vastaks Sinu ettevõtte vajadustele. Samuti aitame blogi optimeerida ning kujundada seda lugejate jaoks kättesaadavamaks.

Küsimuste korral oleme rõõmuga nõus aitama. Saada lihtsalt päring
Lõpetuseks vaatame videot sellest, kuidas sotsiaalmeedia meie elu mõjutab ja maailma muudab: 

YouTube Preview Image

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee