Helista: (+372) 5661 7974

Sponsorlus

RS Turundus on loomasõbralik meeskond. Lisaks sellele, et oleme igaüks ise eelnevalt loomi toetanud, oleme 2012ndal aastal Tallinna Loomaaia prževalski hobuse vaderiks.
hobunePrževalski hobune (Equus caballus przewalskii)

Prževalski hobune on ainus säilinud ulukhobune maailmas. Loodusest hävis see liik 1960. aastate lõpus, kuid säilis tänu loomaaedade ja prževalski hobuse fondi koostööle tehistingimustes ning on taasasustatud oma kunagistele elualaldele Mongoolias Gobi Rahvuspargi piiril. Vältimaks juhuslike katastroofide hukutavat toimet ainsale looduslikule prževalski hobuse asurkonnale, on loodud kaitsealad ka Ungaris, kus kunagi elas tänaseks täielikult välja surnud ulukhobune  tarpan. Kõik praegu tehistingimustes ja looduses elavad prževalski hobused põlvnevad 13 isendist. Prževalski hobused elavad 5–15 märast, sälust ja varsast koosnevate karjade – tabuunidena, mida kaitseb täiskasvanud täkk.

 

RS Turundus toetab lennukaid ideid ja uuenduslikke tegevusi. Lisaks sellele, et ise pürgime uute saavutuste poole toetame ka Tallinna Tehnikaülikooli noorte tegevusi.
TTÜ konverentsTTÜ majandusmagistrantide konverents

MBA Futuris seeria konverentse on korraldatud Tallinna Tehnikaülikoolis juba mitmel korral. Sel korral panustab ka RS Turundus parima idee turundamisse. Konverentsi võitjale loob RS Turundus tasuta kodulehe, mis tutvustab äriideed.
Konverentsil esinevad lisaks tudengitele ka Arnoud De Meyer (President of Singapore Management University) ja Prof Dr Mark Harris (endine Inteli direktor). Tudengid tutvustavad oma innovaatilisi äriideid.
Võitjad, TTÜ majandustudengid Zahhar Kairjak, Kaarel Oja ja Kadri Tolsberg uurisid televisiooni tulevikku ning arendasid uue TV, mis analüüsib ja salvestab vaataja emotsioone ning vastavalt sellele pakub välja, millised filmid võiks vaatajale meeldida.

Visioon

Olla Eesti kõige rahulolevamate klientide ja töötajatega internetiturundusega tegelev edukas ettevõte.

Missioon

Mitmekesistada internetiturunduse teenuseid ja tõsta konkurentsi.

RS Turundus

Telefon: (+372) ) 5688 4327
Koduleht: www.rsturundus.ee
Email: info@rsturundus.ee